Partička v Mladé Boleslavi

Partička opět v Mladé Boleslavi

Posted by

Protagonisté z televizního pořadu Partička zavítali 23. listopadu opět do Mladé Boleslavi. Škoda Muzeum se otřásalo v základech pod náporem nekončícího přívalu smíchu.

Partička v Mladé Boleslavi
Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Sedmá hodiny odbila. Poslední příval diváků usedá na svá sedadla. Na pódium přichází hudebník se známou tváří a atypickým převlekem Marián Čurko. Jakmile se dá televizní znělka do pohybu, pánové přichází na scénu – Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela a speciální host Jakub Kozák. Moderátorského mikrofonu se chopil Dalibor Gondík.

[signinlocker]

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

První hrou je Záměna písmen, kde tradičně dochází k záměně samohlásek za souhlásky. I přes sebevíc zřejmou záměnu se herci pletou. Po perné dohodě nastává transformace – m na p. Chmela a Genzer vaří z vody na téma žádost o ruku. Hra dává hercům pořádně zabrat. Flegmatický “Geňa” zakončí hru zkomolením slova nemocnice, čímž vznikne novinka “Menocnice”.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Partička ožívá z televizní obrazovky

Následuje Reklamace. Ta staví na nesmyslné hádce mezi kupujícím a prodavačem. Kupující musí v průběhu rozmluvy přijít na to, co si vlastně koupil. Pozici za kasou si vzal na starosti Jakub Kohák, zatímco rozhořčeným klientem byl opět Igor Chmela. Hádaným artiklem je králík jako domácí mazlíček. Chmela dění nejdříve svádí na fiktivní životní příběh až poté jde přímo na věc.

»» Kompletní FOTOGALERIE z představení ««

Překlad pro hluchoněmé divákům nabízí divákům pohled na televizní pořad s instalatérskou tématikou. Suchánek coby převaděč máchá náhodně rukama a předvádí různé pohyby. Na Příběh je Partička pohromadě. Zmíněných témat je spousta – láska ke škodovce, vývoj pětikolového vozu, třídní schůzky či drogy. Proto příběh působí jako psychedelický výlet do života škodováka.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Diváci si představení náležitě užívají

Předposledním výstupem byl Detektor. Ten přísedící přenesl na policejní komisařství – “Geňa” pachatel a Igor vyšetřovatel. Pomezí lži a pravdy,dovedlo herce k otázkám na sexuální orientaci, manželství či život obecně.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Na závěr nesmí chybět pověstná Párty. “Geňa” hádá. Diváci vybírají. Kohák se mění na karlovarským knedlíkem, Suchánek na dynamit a Chmela netradičně na pupeční šňůru. Každý se stává pánem svého převleku. Díky opakovaným radám z řad kolegů, bezradný “Geňa” konečně přichází na kloub jménům postav. Tím klání, televizního formátu končí. Událost pořádala agentura Livemusic Agency. Více informací naleznete na jejich facebookové stránce ZDE.[/signinlocker]

Více informací o nás a událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem facebooku a googlu +.

5/5 - (10 votes)

Komentáře

One comment

Leave a Reply