Facebook události

Facebook události naší webové stránky

Facebook události naší webové stránky. Tyto FB eventy jsou aktuální a připravované události, jež jsou zapsané v kalendáři a vytvořené našim admin teamem na naší facebookové stránce Akce v Mladé Boleslavi. Akce v Mladé Boleslavi je kulturní a společenský portál města Mladá Boleslav. Aktuální informace ze společnosti a kultury města Mladá Boleslav a okolí.

Facebook události Akce v Mladé Boleslavi

[fb-cal id=“1458696547756373″/]

Facebook události je zdroj informací na bázi kalendáře, které mohou být použity k informování uživatele o nadcházejících událostech, koncertech a jiných společenských příležitostech. Samotné události může vytvořit kdokoliv. Mohou být otevřeny každému nebo můžou být soukromé. Tvůrce události může pozvat své přátele, členy skupiny či fanoušky stránky.

Facebook události jsou skvělý způsob, jak rozšířit povědomí o nadcházejících událostech a příležitostech. Proto jsou schopni dosáhnout tisíce lidí v krátkém čase. Tuto akci také poskytuje možnost „POZVAT„, kterou naleznete ve vrchní části MENU události. Na pravé straně v sidebaru události se zobrazuje také graf pozvaných a seskupených lidí podle jejich odpovědi.

Pozvaní jsou označeni ve skupině buď jako „Mám zájem„, „Zúčastním se„, „Sdíleno s,“ nebo v seznamu „Neodpověděl„. V případě pozvánek, v reakcích na pozvánky, že se dotyčná osoba „Zúčastní“ události, se tento druh oznamení ukáže jeho přátelům na hlavní stránce v sekci „Novinky„.

Když událost dovrší svého data, objeví se na domovských stránkách, kde všem oznamuje kdo co se ji zúčastní, nebo kdo projevil o ni zájem, aby byli případně připomenuti.

Více informací o nás a událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a google + .