Sportovní ples

Sportovní ples zahájí plesovou sezónu 2017

Posted by

Plesovou sezónu 2017 odstartuje 7. ledna Sportovní ples, kde se sportovci z celé Boleslavi setkají tváří v tvář. Fotbalisté, hokejisté či florbalisté se utkají mimosportovně, přímo na tanečním parketě za doprovodu známých slov sporťáka Petra Plintoviče. Sportem neznalí budou s obdivem sledovat dění, zatímco fanoušci se budou bít hrdě do srdce.

Big ‚O‘ BandLeden je v Mladé Boleslavi znám především díky tanečním zábavám a plesům. Sportovní ples 7. ledna odstartuje sezónu, 14. ledna bude v Kulturním domě 14. ples města Mladá Boleslav, který je považován z předstihem za kulturní událost roku 2017. Měsíc završí 27. ledna Country bál pod taktovkou Country rádia. V mezičase se konají maturitní plesy středních škol z Mladé Boleslavi a přilehlého okolí.

Po boku Petra Plintoviče vystoupí třicetičlenné liberecké těleso Big ‚O‘ Band, které si s neodolatelnou lehkosti pohrává s nejžhavějšími kousky současné pop music. Díky kapelníkovi Marku Ottlovi se neustále rozšiřuje repertoár, mnohdy až za hranice nemožného. Publikum tak má možnost se střetnout s žánry – funk, rock či pop a to vše v líbivém klasickém kabátku. Big ‚O‘ Band nakazí svou živelnou energií, radostí, hravostí a hlavně chutí tancovat.

Sportovní ples nabídne známé hudební tváře

Dalším výrazným hostem bude populární zpěvačka Olga Lounová, která se proslavila spoluprácí s Xindlem X na singlu “Láska v housce” a autorskými “K Výškám” a “Brány Svaté”. V současnosti pendluje mezi Českou Republikou a Los Angeles, kde pracuje na novém albu. Dech beroucí vokály Lounové skvěle zapadnou do tanečního dění.

Olga Lounová

Posledním hostem je známý písničkář Voxel, jehož popularita kontinuálně stoupá. Na svém kontě má dvě studiové desky včetně řady nominací a cen. Mezi jeho nejznámější singly patří “V naší ulici”, “Jednou” nebo “Hitmaker”. Ani Voxel se na plese neztratí a skvěle zapadne mezi zbylé hosty.

Na Sportovním plese nebude chybět ani bohatá tombola, kde bude možnost soutěžit o hodnotné ceny. Kdo bude dostatečně odvážný, ten ukořistí selfie s jedním ze svých oblíbených sportovců. Čeká Vás večer plný příjemné hudby, nálady a hlavně tance.  

Vstupné: 290 Kč

Vstupenky jsou k dispozici na recepci Domu Kultury Mladá Boleslav.

Více informací o událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a googlu + .

5/5 - (5 votes)

Komentáře

Leave a Reply