Kontakt na Akce v Mladé Boleslavi

Kontakt

Kontakt na naši redakci Akce v Mladé Boleslavi

Kontakt Akce v Mladé Boleslavi, je jednou z forem vašeho způsobu komunikace s naší stránkou. Využijte tento způsob komunikace s naší redakcí a použijte tuto cestu komunikace s námi přes formulář Akce v Mladé Boleslavi. Máte nějaké připomínky, návrhy, nebo materiál ke zveřejnění? Využijte této možnosti a napište nám email přes tento formulář.

Naše adresa:

Akce v Mladé Boleslavi
Michalovice 72
Mladá Boleslav 293 01
Tel. +420 604 870 002
email: info@akcevmladeboleslavi.cz

 

Kontakt Akce v Mladé Boleslavi

Použitím tohoto kontakt formuláře nám můžete posílat vaše fotografie a materiály které byste rádi přidali na naši stránku. Vaši zprávu z našeho formuláře si můžete poslat jako kopii na svou emailovou adresu.

Je možné, že kopie vaší zprávy z našeho formuláře bude ve vašem emaily v sekci: SPAM. Je to z důvodu ochrany před phishingem, čili zprávy od Vás samotného v tomto případě stačí označit tento mail: že není SPAM a tyto kopie mailů Vám budou chodit do sekce „Doručených zpráv“

Nezapomeňte před odesláním zprávy z formuláře vyplnit / povinen / CAPTCHA kód bez něhož vaše zpráva nebude odeslána. Tento CAPTCHA kód slouží našemu Kontakt formuláře jako ochrana před SPAM poradcům.

Více informací o událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a google + .