Posezení s country V Zálesí

Posezení s country V Zálesí

Posted by

Country v restauraci V Zálesí. Restaurace a penzion V Zálesí se vrací po relativně krátké době s novou akcí. Husí hody střídá hudební mini akce Posezení s country, která svým hostům slibuje to samé co název. Na samotě V Zálesí to žije netradičním způsobem.  

Country V Zálesí
Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Stupnice na teploměru hlásá mráz. Návštěvníci parkují na přilehlém parkovišti a co nejrychleji vcházejí do restaurace, aby se zahřáli. Okolní krajina je ponořena do tajů samoty,  kde Restaurace V Zálesí tvoří styčný bod dění.

Country v restauraci V Zálesí

Tento páteční večer se ponese v duchu country, čímž zdárně započne přicházejí víkend. Po vstupu do restaurace marně hledáte místo, stoly jsou zaplněné, kapela si právoplatně zabrala ten nejdelší. Country seskupení dobrovických Dobráků si ladí své nástroje.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

V prostoru panuje dobrá nálada. Pivo a víno je na stole. Lidé se na sebe smějí. Očekávání na jídlo je v plném proudu, protože kuchyně nestíhá svým zákazníkům srdečně připravovat pokrmy.  Naštěstí máme možnost se zaposlouchat do rytmů country. Obsluha krouží po celém prostoru a hbitě servíruje. Po obsloužení následuje děkovný úsměv.

Více informací o nás a událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a google +

Komentáře

One comment

Leave a Reply