Dámský čtvrtek potřetí v Mladé Boleslavi

Dámský čtvrtek potřetí v Mladé Boleslavi

Posted by

Dámský čtvrtek předvedl 1. prosince módu a doplňky z mladoboleslavských butiků. Modní přehlídka s označením číslo tři se odehrála ve vzdušných prostorech kavárny Air Café & Bar v Muzeu Metoděje Vlacha. Dámy a páni z Mladé Boleslavi vzdali holt módě.

Parkoviště před muzeem Metoděje Vlacha se pomalu plní. Dámy pomalu vchází do obrovské budovy. Venkovní prostor je ponořen ve tmě. Světla navádí návštěvníky dovnitř. Po nahlášení jména je člověk usazen na své místo. Kapacita kavárny pomalu nabývá svého maxima. Poslední opozdilci usedají na židle.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Zatímco pořadatelky ve velkém shonu dělají poslední úpravy, ženy si sdělují své zážitky a diskutují. Známý moderátor Luboš Dvořák třímá v ruce mikrofon a začíná promlouvat k lidu.

»» Kompletní FOTOGALERIE z akce ««

Dvořák nastiňuje průběh večera či představuje hosty spolu s doprovodným programem. V závěru svým humorem čaruje úsměv na tváři.

Dámský čtvrtek oslavuje krásu ženy

První bodem je přehlídka městského oblečení Heavy Tools, které sídlí Na Výstavišti pod záštitou Jitky Varmužové. Modelky a modelové vchází za rytmů Adele na provizorní módní molo. V průběhu své cesty se náležitě culí do objektivu fotografa. 

Více informací o nás a událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a google +

Komentáře

3 comments

  1. Pingback: viagra black

Leave a Reply