Dámský čtvrtek potřetí v Mladé Boleslavi

Dámský čtvrtek potřetí v Mladé Boleslavi

Posted by

Dámský čtvrtek předvedl 1. prosince módu a doplňky z mladoboleslavských butiků. Modní přehlídka s označením číslo tři se odehrála ve vzdušných prostorech kavárny Air Café & Bar v Muzeu Metoděje Vlacha. Dámy a páni z Mladé Boleslavi vzdali holt módě.

Parkoviště před muzeem Metoděje Vlacha se pomalu plní. Dámy pomalu vchází do obrovské budovy. Venkovní prostor je ponořen ve tmě. Světla navádí návštěvníky dovnitř. Po nahlášení jména je člověk usazen na své místo. Kapacita kavárny pomalu nabývá svého maxima. Poslední opozdilci usedají na židle.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Zatímco pořadatelky ve velkém shonu dělají poslední úpravy, ženy si sdělují své zážitky a diskutují. Známý moderátor Luboš Dvořák třímá v ruce mikrofon a začíná promlouvat k lidu.

»» Kompletní FOTOGALERIE z akce ««

Dvořák nastiňuje průběh večera či představuje hosty spolu s doprovodným programem. V závěru svým humorem čaruje úsměv na tváři.

Dámský čtvrtek oslavuje krásu ženy

První bodem je přehlídka městského oblečení Heavy Tools, které sídlí Na Výstavišti pod záštitou Jitky Varmužové. Modelky a modelové vchází za rytmů Adele na provizorní módní molo. V průběhu své cesty se náležitě culí do objektivu fotografa. [signinlocker]

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Dámy soustředěně sledují dění, mužské figury jsou pro ně příjemným zpestřením. Jediným rušným bodem je obsluha, která po kavárně kličkuje. “Malé překvapení” v podobě odhaleného mužského těla, zakončuje první číslo.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Mezičas je věnován tajemné esoterice. Host Marta Masopustová zasvěcuje své posluchače do vykládání karet a odblokování negativní energie. Lidé si mohou nechat vyvěštit z karet u jejího stolu nebo ji mohou navštívit v nedalekém Bakově nad Jizerou.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Lidé se baví a vše důkladně rozebírají

Na řadu přichází přehlídka dámského obchodu Cyrany, jež se nachází U Kasáren. Představení je tentokrát věnováno pouze ženám. Modelky demonstrují eleganci oděvu v plné páradě. Majitelka obchodu Jana Šubová dosadila na molo i své věrné zákaznice. Funková píseň od Daft Punku dostává publikum do hybné nálady. Postupem času oděv míří do mezí společenských.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Dalším hostem je Jiří Rakušan z rodinné firmy HaJiRu. Ten se naopak zaměřuje na auru a analýzu osobnosti. Rakušan říká, že naše chování je viditelné i na našem těle. Samotné měření se provádí elektronicky formou diagnózy aury.

Tři butiky, tři různé pohledy na módu

Posledním butikem je MI 482, který sídlí U Sportu. Zdeňka Michálková k prezentaci vybrala to nejlepší ze svého obchodu. Namísto oblečení, se dámy mohou kochat různorodými doplňky – kabelky, šály, batohy či klobouky. Téměř za každým číslem následuje bouřlivý potlesk.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Závěrečným bodem je prezentace Miroslava Fadrhonce a jeho holičství Le Barber, jež se slavnostně otevíralo 2. prosince. Le Barber přináší do Mladé Boleslavi holičství ryze pro pány, kde ženy mají vstup zakázán. Kateřina Čáslavová a Renata Koutníková vcházejí na scénu a děkují za hojnou návštěvu.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Jako poděkování byli hostům rozdány upomínkové tašky s různými slevami a dalším překvapením. Celá přehlídka byla spojena s následným prodejem předváděných kolekcí. [/signinlocker]

Více informací o nás a událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a google +

4.9/5 - (12 votes)

Komentáře

3 comments

  1. Pingback: viagra black

Leave a Reply