Posezení s country V Zálesí

Posezení s country V Zálesí

Posted by

Country v restauraci V Zálesí. Restaurace a penzion V Zálesí se vrací po relativně krátké době s novou akcí. Husí hody střídá hudební mini akce Posezení s country, která svým hostům slibuje to samé co název. Na samotě V Zálesí to žije netradičním způsobem.  

Country V Zálesí
Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Stupnice na teploměru hlásá mráz. Návštěvníci parkují na přilehlém parkovišti a co nejrychleji vcházejí do restaurace, aby se zahřáli. Okolní krajina je ponořena do tajů samoty,  kde Restaurace V Zálesí tvoří styčný bod dění.

Country v restauraci V Zálesí

Tento páteční večer se ponese v duchu country, čímž zdárně započne přicházejí víkend. Po vstupu do restaurace marně hledáte místo, stoly jsou zaplněné, kapela si právoplatně zabrala ten nejdelší. Country seskupení dobrovických Dobráků si ladí své nástroje.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

V prostoru panuje dobrá nálada. Pivo a víno je na stole. Lidé se na sebe smějí. Očekávání na jídlo je v plném proudu, protože kuchyně nestíhá svým zákazníkům srdečně připravovat pokrmy.  Naštěstí máme možnost se zaposlouchat do rytmů country. Obsluha krouží po celém prostoru a hbitě servíruje. Po obsloužení následuje děkovný úsměv.

[sociallocker]

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

K dobré hudbě patří taky dobré jídlo

Zlatý hřeb večera přichází na stůl – Vepřové koleno s křenem, hořčicí a chlebem. Jakmile koleno doputuje na patřičné místo v těle, rozplyne se a způsobí nesmírný pocit slasti. Čas sice plyne, ale nikdo nepřemítá nad brzkým odchodem, protože večer teprve startuje. O jídle se dokonce přemítá i na kouřové pauze a opěvuje se právě výše zmiňovaný pokrm.

»» Kompletní FOTOGALERIE z Restaurace ««

Po návratu dovnitř je návštěvník zcela obklopen hudbou. Někteří pohupují do rytmu a patřičně si podupávají nohou. Dobráci svým posluchačům servírují české i zahraniční hity. Různé  žánrové podoby jsou spojeny do jedné – country. I ta nejrychlejší píseň má ten správný pomalý ráz.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Hladové krky se začínají naplňovat a tak šéfkuchař Lubomír Landa může osobně pozdravit své hosty. Anička Landová si protentokrát přichystala rohlíčky ve tvaru vánočního stromku a kokosky, které v období vánoc budou figurovat jako doplněk ke kávě.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Hodiny oznamující pozdní večer jsou tu. Lidé po skupinkách opouštějí Restauraci V Zálesí a děkuji obsluze za krásně strávený pátek. Tím akce Posezení s country končí, avšak ne nadlouho, protože místní kolektiv jistě v brzké době přijde s něčím novým.[/sociallocker]

Více informací o nás a událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a google +

5/5 - (12 votes)

Komentáře

One comment

Leave a Reply