Universal Swing Brothers

Universal Swing Brothers rozhýbali U-Turn Pub

Posted by

Swingová skvadra Universal Swing Brothers roztančila 16. listopadu U-Turn Pub.

Středeční před sváteční večer byl v Účku věnován elektronickému swingu. Dámy se hodily do puntíkovaných šatů, zatímco pánové si chystali nadutou peněženku. USB, neboli Universal Swing Brothers, zvěstovali zábavu a nekončící porci tance.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Rozehřátí publika si vzal na starost Dj Migma, který svůj mix okořenil funky. Houpavé taneční rytmy postupem času lákaly na taneční parket. Zazněly známe hity, jež vybízely posluchače ke zpěvu. Ke konci setu byli lidé dostatečně rozehřátí na swingové klání.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Universal Swing Brothers přišli na scénu. Dj FeFe Baker se chopil gramofonu a uvedl electro-swing do pohybu. Trumpetista Roman Volf svojí živou hrou doplňoval elektronický podklad. Jakmile se tyto prvky propojily, hudební opojení začalo působit.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

O dobrou náladu a chytlavý rytmus se staral nikdo jiný jako Saxofonista Rich.FD který neodmyslitelně patří k základní formaci tohoto hudebního tělesa. I přesto toulavá melodie saxofonu umocňovala atmosféru celku.

»» Kompletní FOTOALBUM z koncertu USB v U-Turn Pub ««

Souhra dvou dechový nástrojů mnohým způsobila husí kůži. Občas se také vystupují vydali na cestu do vod experimentálna, což umocňovalo celkový dojem.

Universal Swing Brothers mají v repertoáru i funk

Taneční parket byl nabitý lidmi. Muž v přední linii povzbuzoval ostatní k tanci. Nohy se nesourodě hýbaly ze strany na stranu, podléhaly náporu hudby. Poloha samotných nástrojů se v průběhu vystoupení střídala a samply trumpety a saxofonu dokreslovaly písně. 

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Zazněly známé skladby od takových velikánů jako James Brown či The Jackson 5. Na I Feel Good  či Nah neh nah burácel celý parket. Je zřejmé, že valná většina písní v kabátku USB osloví větší spektrum diváků, zároveň si svojí autentičností snadno vybudují na pódiu své místo. Pote proběhla změna djů, místa za stolem se chopil Dj Massta. Ten si naopak pro posluchače připravil ráži novější tracků. 

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Tento pátek 18. listopadu na vás Jungle Clash! pod taktovkou Dj’s Pawdreda, Flowtekk, etc. V sobotu bude Super Cool House v rukou Spinal, Barthezz, Otik von Hell & Enkeli. Více naleznete na oficiální webové stránce U-Turn Pub .

Více informací o nás a událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a google + .

5/5 - (8 votes)

Komentáře

One comment

Leave a Reply