U-Turn Pub ví jak na Mladou Boleslav

U-Turn Pub ví jak na Mladou Boleslav

Posted by

U-Turn Pub zachycen obrazem i písmem během jedné ze svých mnoha událostí. 

U-Turn Pub týden co týden zásobuje své návštěvníky, stále i nestálé, rozlehlou paletou hudebních žánrů. Prostorem se nesou nepříliš známé alternativní kousky, které si postupem času naleznou oblibu u posluchače.

U-Turn Pub ví jak na Mladou BoleslavČastá vystoupení českých undergroundových umělců, jsou styčným bodem, proč se do baru vydat.

Díky netradičnímu umístění, zatáčka v samotném zákoutí Starého města, je vpisován do Účka jistý opar mystéria. Mnozí tvrdí, že se zde prolíná historie se současností, což nelze vyvrátit.

Poněvadž zde konané akce udeří mnohdy diváka natolik, že ještě několik týdnů přemítá nad děním, které měl možnost spatřit.

»» Kompletní FOTOGALERIE z Vystoupení ««

Po vstupu do baru se před návštěvníkem otevírají hned tři možné cesty, kam se vydat. Ta první vede do útulné místnosti, kde výraznou dominantou je bar. Ten svojí alkoholovou pestrostí nešetří. Na zdech visí stylové reklamní plakáty z dob minulých. Hudba linoucí se z reproduktorů napomáhá celkové atmosféře místa.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Druhá cesta vede do “salonku” naproti vchodu do U-Turn Pubu. Tento prostor slouží jako doprovodné rozšíření volných míst. Několik stolů, lavičky a doléhající hluk z místnosti č.1. Poslední cestička nás zavádí do pomyslného “podsvětí”. Sejdeme desítku schodů a v tu ránu se před námi otevírá nové prostředí.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Příznivci “fotbálku” si zde mohou v klidu zahrát či pořádat zápasové klání. Samozřejmě jsou zde situovány toalety, jež zde zdárně splňují svoji praktickou podstatu. Vydáme-li se do chodby nalevo, nalézáme další bar, který zde zastává funkci stanice doplňující pitný režim. Tím nejstěžejnějším je místo vyhrazené pro koncerty. Bílé plátno v pozadí. Světelné reflektory na stropě. Akustická pěna na zdi. Kachličky potřísněné pivem.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Minulý pátek 4.listopadu se v U-Turn Pubu  pořádalo koncertní klání dvou boleslavských kapel – Era Vulgaris a Alepak Ska. Událost s výstižným názvem Punk it up!, spojila dohromady posluchače všech žánrových škatulí. Postupem večera nadšení diváků stoupalo, mírné pohupování vystřídalo skákání do hravých tónu ska.

U-Turn Pub dostává přes noc punkový háv

Nejdříve vystoupila Era Vulgaris, která si svým dravým garážovým zvukem dostala posluchače na svoji stranu. Čtyřčlenná kapela si připravila průřez svojí dosavadní tvorbou, zazněli singly jako Paranoidní, Skalená či Fixka. Počáteční předpojatost byla vystřídána za poctivý punkový tanec z řad diváků, čímž Era Vulgaris ukázala jakou atmosféru umí vytvořit.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Poté se dostali ke slovu ska punkoví Alepak Ska. Ti se svým osmičlenným seskupení značně vyjímali na relativně malém pódiu. Svým houpavým rytmem pozvedli ducha posluchačům, všichni buď skákali a nebo se vlnili do hravé  hudby ska. Pan Sysel a další završili večer ve velké parádě.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Již zítra 11. listopadu na vás čeká čirý tech house pod taktovkou David Formi, Barthezz či Bába & Sitcom. Sobota bude věnována větší žánrové paletě – Minimal, Acid Techno, Tekno, apod. Více naleznete na oficiální webové stránce U-Turn Pub .

Více informací o nás a událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a google +

5/5 - (9 votes)

Komentáře

Leave a Reply