Komici s.r.o. opět Na Karmeli

Komici s.r.o. opět Na Karmeli

Posted by

Komici s.r.o. se ve čtvrtek 10. listopadu vrátili do prostor Vzdělávacího centra Na Karmeli.

Komici s.r.o spolu se svojí modrou dodávkou polepenou samolepkami s identickým jménem, překračují pomyslnou bránu Vzdělávacího centra Na Karmeli. Tentokrát je stand-up -ové trio v jiném složení než posledně. Pouze Miloš Knor zůstává. Jeho doprovodnými partnery jsou – Pavel Tomeš a Petr Vydra.

Komici s.r.o. opět Na Karmeli

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Na Karmeli pod názvem Komici s.r.o.

Lehce po sedmé hodině večerní se přednáškový sál mění na epicentrum humoru. Jeden z komiků skáče přes “pódium” na jedné noze. Nesmyslná scénka slouží jako vtipná předehra představení. Jakmile skokan doskáče, Miloš Knor se ujme slova a spustí salvu sociálně kritických vtípků.

Jeho humor již od prvních chvil baví obecenstvo. Knor se také nechvalně nazývá amatérským sociologem, rozebírá a filozofuje na téma hotelové pokoje, záchodové sušáky či na problematiku call center. Tudíž se opírá o nám známé věci z každodenního života.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Druhý bavič Pavel Tomeš předkládá téma léků, konkrétně příbalových letáků. Názornou ukázkou mu je lék Degan na zažívání, který má jako vedlejší účinek právě zažívací problémy. Dále seznamuje s letákem kondomu, na jehož čtení si bere lupu. Tu Tomeš považuje za skvělou erotickou pomůcku. Některé instrukce na papíře svým zněním připomínají loupežné překvapení.

»» Kompletní FOTOGALERIE z Vystoupení ««

Petr Vydra v roli paranoika přichází na scénu. Svým hlasem á la George Clooney tvrdí, že ho někdo sleduje – tramvaj, řidič tramvaje nebo zadní vůz. Vydrovy vtipy si tropí legraci z velkých nadnárodních organizací, terorismu, tajné služby či samotné Ameriky. Po skončení příběhu s turistou, se střídající koloběh komiků opakuje.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Komici s.r.o svoji rozdílnou tématikou zdárně propojují jednotlivé scénky. Zazněných témat je nepřeberné množství, výrazným společným prvkem je kritika společnosti a lidské počínání. Proto ne každé téma může diváka oslovit, ale představení je cílenou na všechny – staré i mladé, muže a ženy, apod. Každopádně Komici s.r.o. zpříjemnili Mladé Boleslavi čtvrteční večer.

Více informací o nás a událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a google +

5/5 - (6 votes)

Komentáře

Leave a Reply