Swingové Vánoce v Muzeu

Swingové Vánoce ve Škoda Muzeu

Posted by

Letošní vánoční svátky budou 19. prosince ve Škoda Muzeu protkány swingem.

Zveme vás na příjemný koncert plný nestárnoucích evergreenů v podání jedněch z nejvýraznějších zpěváků současné generace: Dashi a Jana Smigmatora. Ti v doprovodu špičkového Big Bandu řízeného legendárním saxofonistou a dirigentem Felixem Slováčkem. Společně dokazují, že swingová elegance a noblesa mají na hudební scéně 21. století stále své neochvějné místo.

Swingové Vánoce v Muzeu

Multižánrovou zpěvačku Dashu můžete již několik let pravidelně vídat na obrazovkách České televize v pořadu Stardance – Když hvězdy tančí. Také ji lze spatřit i  hlavních rolích úspěšných muzikálů nebo po boku největší hvězdy české hudební scény Karla Gotta. Za roli Máří Magdalény v jednom z nejúspěšnějších muzikálů historie – Jesus Christ Superstar – získala Dasha prestižní cenu Thálie.

Swingové Vánoce v MuzeuSwingový zpěvák Jan Smigmator koncertuje doma i v zahraničí, vydal dvě sólová alba a za sebou má např. úspěšné koncertní turné Sinatrology, které v prosinci 2015 navštívilo přes 7000 diváků.

V programu uslyšíte písně jako Bílé Vánoce, The Christmas Song, Tichá noc, Baby It’s Cold Outside, Jingle Bells (Rolničky), Let It Snow, Padá sníh. Také nebudou chybět známé hity z repertoáru Franka Sinatry, Elly Fitzgerald, Tonyho Bennetta, Barbry Streisand, Michaela Bublého a Stevieho Wondera. Pro fanoušky jsou přichystány písně ze zbrusu nového alba Time To Swing, které vydal Jan Smigmator s Big Bandem Felixe Slováčka na začátku roku.

Sál LK Forum, pondělí 19. 12. 2016, od 19.30 hod.

Vstupné 420,- Kč.

Předprodej vstupenek na pokladně ŠKODA Muzea a v síti TicketPro.

Více informací o událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a googlu + .

Zdroj textu: oficiální tisková zpráva Škoda Muzea

5/5 - (1 vote)

Komentáře

Leave a Reply