B. Poláková v Mladé Boleslavi

Barbora Poláková poprvé v Mladé Boleslavi

Posted by

Barbora Poláková spolu s kapelou vystoupí 30. listopadu ve Škoda Muzeu. 

Laureátka dvou cen Anděl Barbora Poláková se po veleúspěšné letní festivalové jízdě chystá na své vůbec první samostatné turné po českých klubech. Koncertní šňůra dostala název Kdo je tady víc než ty tour 2016 a čítá celkem 20 koncertů. Během turné se fanoušci mohou těšit také na další verze klipu Generace od pěti střihačů pěti různých generací.

B.Polaková v MB

“Na svou první tour se moc těším. Důležitý je pro mě, že mám kolem sebe lidi, který mám ráda, obdivuju každýho pro jeho talent a těším se na ně. Máme za sebou asi 25 koncertů přes léto a před sebou dalších 20 do prosince, tak budu móc ráda, když to se mnou na Vánoce nesekne.” komentuje Poláková nadcházející sérii koncertů, která odstartovala ve čtvrtek 6. 10. v Písku. Ohlas mezi fanoušky jen potvrzuje stále rostoucí popularitu oblíbené herečky a zpěvačky.

Barbora Poláková si získává srdce posluchačů

Vždyť například pražský Lucerna Music Bar hlásil vyprodáno po necelých třech týdnech od zahájení předprodeje. A podobně velký zájem je dle informací od pořadatelů i o koncerty mimopražské.

Barbora PolákováPolákové se ale nedaří jen koncertně. Její loňský eponymní debut, za který byla na březnových křtech v Malostranské besedě oceněna Zlatou deskou Supraphonu, je nyní už dokonce platinový. Klip k úvodnímu singlu Nafrněná má již téměř osmnáct a půl milionu zhlédnutí, což je v rámci českých hudebních videoklipů ojedinělý počin.

Ojedinělý je ale také koncept druhého klipu z loňského debutu, který vznikl na píseň Generace, a čtvrt roku po svém premiérovém uvedení se nyní dočká dalších verzí v podání střihačů různých generací. Jako první představí svou verzi dvacátnice Magdalena Kochová. Během podzimu se pak dočkáme dalších čtyř hraných verzí a k tomu jedné animované.

Co se turné týče, je nadmíru jasné, že to bude pro jeho návštěvníky rozhodně zážitek. Leccos se dá ostatně odtušit, pokud jste zažili některé z letních festivalových vystoupení i z toho, jak sama Poláková komentuje to, co fanoušky na koncertech čeká: „Užiješ si večer plný energie, radosti, neradosti i rafinované nafrněnosti. A hlavně! Dozvíš se, že nikdo tady není víc než ty… A možná dojde i na nějaký to překvápko…“

Sál L&K Forum, středa od 19.30 hod., koncert na stání. Vstupné v předprodeji 300,- Kč, na místě 350,- Kč. Předprodej vstupenek na recepci ŠKODA Muzea a v síti TicketPro.

Více informací o událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a googlu + .

Zdroj textu: oficiální tisková zpráva Supraphonu

5/5 - (13 votes)

Komentáře

Leave a Reply