Prague Conspiracy

Prague Conspiracy zavítali do Účka

Posted by

Boleslavští punkeři se 16. prosince spojili a společně podpořili dvě pražské rock ‚n‘  rollové formace v U-Turn Pubu. Time Shifters cestovali s posluchači časem a Prague Conspiracy dostávali svojí hybnou rockovou vlnou do varu. Energie postupem večera dosahuje svého maxima. Prostory Účka se otřásají v základech.

PRAGUE Conspiracy
PRAGUE Conspiracy
Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Staré Město je ponořeno v tichu. Náměstí přechází pouze pár jedinců. Pouze v zatáčce na konci, u hradu, to žije. Zapřísáhlí punkáči míří svojí širokou chůzí na jediné možné místo, zvedají pomyslné víko od pandořiny skřínky, čímž se ocitají na místě, kde jednotka času neexistuje.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Rock ‚n‘ rollové klání startuje pětičlenné seskupení Time Shifters, které zdárně cestuje časem a přináší známé i neznámé songy od The Velvet Underground, T. Rex nebo Rose Tattoo. V průběhu svým posluchačům servírují písně i z jejich debutového EP Space-Time Noise.

Time Shifters umí okouzlit posluchače

Lidé se dostávají do varu, slova zpěvačky Karolíny Oláhové pomáhají: ”Pojďte se s námi potit. Chci tady vidět propocené škodovky„. První řada ve velkém vzdává holt kapele. Kytaristé Vasilis Nikolos a Marek Gažar vokály podporují zpěvačku a svým kytarovým umem tvoří hybné punkové prvky.

Více informací o nás a událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a google +

Komentáře

Leave a Reply