Eva Holubová

Eva Holubová vystoupí v Mnichově Hradišti

Posted by

Eva Holubová vystoupí na divadelních prknech se hrou Hvězda

Poslední říjnový den (31. října)  od 19.30 hodin zavítá do městského divadla Mnichovo Hradiště talentovaná česká herečka Eva Holubová. Jejíž herecké počátky jsou úzce spjaty s dnes již legendárním divadlem Sklep, kde také zažila svůj prvotní rozpuk. Ačkoli byl v Evě talent od počátku, slávy se dočkala až v pozdějším věku. Podobně jako oblastní herečka divadelní hry Hvězda.

Hvězda je komedií o fiktivní herečce zapadlého oblastního divadla, která se díky účinkování v seriálu stane přes noc slavnou. Sledujeme ji během nejdivočejšího týdne jejího dosud poklidného života. Scénář s nadsázkou odkrývá zákulisí malého českého showbyznysu, dělá si šprťouchlata z takzvaných celebrit a s nadhledem líčí osobní problémy neznámé herečky.

Eva Holubová si ve Hvězdě zahraje častečně i samu sebe

Autorem Hvězdy je režisér a scénárista Patrik Hartl, úhlavní spolupracovník pražského Studia Dva nacházejícího se jen na skok od Václavského náměstí. Tohoto muže budete jistě znát jako věčně rozchechtaného chlápka z televizních talk show např. od Všechnopárty Karla Šípa.

Eva HolubováSvoji neutuchající dobrou náladu se snaží prodat ve svých hrách, které píše i pro další herce s prokazatelným komediálním talentem – třeba Boba Klepla, či Ivanu Chýlkovou.

Žena touží být z podstaty svého pohlaví především krásná a oduševnělá, touží se líbit nejen mužům, ale i dalším ženám, jež jsou jí sokyněmi. Humor často vyžaduje schopnost obracet vtipnou munici proti sobě samému. Tohle je mezi dámami vzácná vlastnost – a proto je tak málo dobrých ženských komiků.

Ti nejlepší – v našich kotlinách dámy Janžurová, Bohdalová, Zázvorková či Růžičková – touto vzácnou vlastností disponovaly měrou vrchovatou. A mám neklamný dojem, že humor na vlastní účet rozhodně není cizí ani Evě Holubové.

Přijďte se o tom přesvědčit v poslední říjnový den, kdy tato svérázná interpretka celých sto minut nebude k tomu, aby Vás pobavila, potřebovat jediného hereckého partnera.

Předprodej vstupenek je k dispozici v městském infocentru v Klubu na Masarykově náměstí .

Více informací o událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a googlu + .

Autor textu: Jiří Senohrábek, Klub Mnichovo Hradiště

5/5 - (12 votes)

Komentáře

Leave a Reply