Ben Cristovao LIVE v Mladé Boleslavi

Ben Cristovao se ukázal LIVE v Mladé Boleslavi

Posted by

Ben Cristovao zamířil 21.10. do Clubu Forum

Ben Cristovao se po roce vrátil do klubových vod s dalším turné, na kterém nesměla chybět ani Mladá Boleslav. Club Forum tak zažil jeden ze svých běžných předvíkendových návalů. Cristovaovo zvučné jméno již přes měsíc kolovalo napříč sociálními sítěmi. Zatímco lístků ubývalo, nadšení ze samotného koncertu se stupňovalo.

Ačkoliv se brána Clubu Forum otevírala již okolo osmé hodiny, samotný vrchol večera stejně nastal až okolo jedenácté. Ben Cristovao vystoupil na pódium a bouřlivý potlesk následoval. Na pomoc si s sebou vzal dva známé tanečníky a baviče – Fugiho a Kennyho.

»» Kompletní FOTOGALERIE z Vystoupení ««

Již od prvních momentů bylo zřejmé, kam se večer bude ubírat. Party set v rukou DJe Abdua a profi taneční kreace předpřipravovali Benovi cestičku, jak si získat co nejvíce posluchačů na svoji stranu. A to se jim také zdárně zdařilo. Dívčí vokály se nesly klubem spolu se spontánními emočními výlevy ve formě křiku.

Cristovao má jasnou představu jak oslovit diváky

Jakmile zachytilo ucho posluchače známou píseň, taneční nasazení se zdvojnásobilo. Cristovao se svým rychlým frázováním mohl mnohým připomínat amerického rapera –  Kendrick Lamar. Co se týče samotných písní, tak největší úspěch zažil hit “Sweet Chilli”, který svojí hravou textovou podmanivostí rozzpíval téměř celý klub.

Ben Cristovao LIVE v Mladé Boleslavi
Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Dále také song “Bomby” přinášel téměř až výbušnou náladu na všechny směry. “Tělo” naopak posluchače navedlo na zpěvnou uklidňující náladu. Nelze upřít Benovu práci s publikem, přes hodinu zpíval, tančil, rapoval a rozdával úsměvy kam se dá. V krátkém pauzovém mezičase byl dán prostor Fugimu a Kennymu. Ti si mezi sebou předávali taneční štafetu na hudební mash up.

Samozřejmě, že i přišlo na cristovaovské postupné svlékání. Nejdříve zpěvák hopsal po pódiu v rockerské bundě, avšak s přicházejícím teplotní nárůstem se rozhodl ji zahodit. V pozdějších chvílích mu ani triko a ani tílko nestačilo. Došel tedy  k závěru, že holé tělo dodá show ten pravý říz. Nadšené fanynky toužebně zvedali své ruce směrem k nahému tělu, bohužel byl Ben rychlejší a svým hbitým houpavým krokem jim zdárně “utekl”.

Ben Cristovao předvedl Mladé Boleslavi jak vypadá show dnešní generace. Dynamická hudba plná intimních textů, které se opírají o život mladých. Posluchači budou ještě nějaký ten pátek přemítat jak na ně koncert zapůsobil. Nicméně 29.10. do Clubu Forum míří pop punková formace Rybičky 48.

Více informací o nás a událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a google + .

5/5 - (8 votes)

Komentáře

Leave a Reply