ATMO music a LIPO

ATMO music a LIPO se předvedli Na Karmeli

Posted by

ATMO music a LIPO přínáší svým poslucháčům náhled do svého nitra. 

ATMO music spolu s rapperem LIPO zavítali ve čtvrtek 22. září do Vzdělávacího centra Na Karmeli, čímž zdárně odstartovali letošní kulturní sezónu. Zatímco přednáškový sál zel prázdnotou, prostorná vstupní hala nastiňovala průběh večera. Značnou dominantou bylo samotné pódium, které působilo dosti výrazně.

Hodinky se pomalu začínají přibližovat sedmé hodině, fronta u vstupu ubývá a poslední zvukové zkoušky jsou úspěšně provedeny. Po několika minutách hvězdný večer konečně startuje. Rozehřátí publika si vzal na starost liberecký rapper LIPO spolu s charismatickou zpěvačkou Yanna.

Atmo MUSCI & LIPO
LIPO dostává posluchače do varu

Prvotní písně si ladným tempem nachází uši posluchače, hýbou boky a některé nutí i k občasnému křiku. Zde nejvíce převládá ženský hlas, který je zastoupen v prvních řadách po obvodu pódia. Lipovi se daří dokonale udržet nekončící komunikaci s davem. Ruce diváků svítí mobilem do rytmu nebo svým nekončícím tleskáním odevzdávají přízeň interpretovi.

ATMO music sazí na hudební jednoduchost

Večerem se nesou oblíbené hity jako třeba „Pořád jen to svoje“, „Kruhy“, „Do města přišla zima“ či „Všechno má svůj čas“. Světla zhasínají a LIPO opouští pódium. Na řadu se dostává příprava koncertu. I přes relativně delší odmlku mezi kapelami událost zdárně směřuje do druhé poloviny.

ATMO music přichází na stage za bouřlivého potlesku, jež přesně portrétuje zájem diváků o samotnou kapelu. Rapper „Beef“ rapuje s naprostým nasazení, skrze své texty zasvěcuje posluchače do svého nitra a v mezičase konverzuje s publikem. Producent „ODD“ postává za svojí mixážní aparaturou, kde kontroluje souhru hudebních prvků.

Oblíbené písně dostavají publikum do varu

Chris Lissi, hostující zpěvák kapely, svými vokály dobývá nejedno dívčí srdce a zdařile replikuje písně hostujících zpěváků. Vstupní halu rozezpívají hity jako „Ráno“, „Andělé“, „Polety“ nebo „Valerie“. ATMO music dosahují daleko většího nasazení než předkapela, zvláště při poslední písni, kdy celý dav zběsile tančí.

ATMO music
Hvězdnou show v podaní ATMO music může začít.

ATMO music a LIPO přinesli do Mladé Boleslavi úctyhodnou hudební podívanou, která je z velké části mířena na dospívající mládež. Právě ona v textech nalezne to pravé zalíbení a ztotožnění. „Starší generace“ si tak mohli užít příjemný taneční večer zabalený v přívětivém hudebním kabátku.

»» Kompletní FOTOGALERIE z Vystoupení ««

Na příští hudební události Vzdělávacího centra Na Karmeli vystoupí objev loňského roku Thom Artway spolu se zpěvákem Sebastianem (píseň Toulavá) a to ve středu 26. října 2016.

Více informací o událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem facebooku a googlu +.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

5/5 - (3 votes)

Komentáře

Leave a Reply