Rybičky 48

Rybičky 48 akusticky v Clubu Forum

Posted by

Rybičky 48 jsou hned druhým vystupujícím interpretem po velikánovi Ben Cristovao v Clubu Forum. Den předtím 28. Října rozezní klub, párty s halloweenskou tématikou. Rybičky tak 29. října čeká nelehký úkol, měli by oslovit, pobavit a navést podobnou atmosféru večera.

Rybičky 48

Česká pop-punková formace Rybičky 48 je v posledních letech častým tahounem festivalu Votvírák.

Hoši z Kutné Hory mají za sebou již více než tisíc koncertů, jejichž počet každoročně narůstá.

Díky své podmanivosti si Rybičky v jisté míře získaly i přízeň v zahraničí, kde občasně vystupují.

Letošní turné si nese název Akustické Kamarádi Tour, na němž Rybičky 48 nabídnou svým posluchačům průřez svojí hudební kariérou v akustickém kabátku. Samozřejmě že nebudou chybět písně z jejich posledního alba Tohle je rock n roll, vy buzny. Album je známé svojí humornou symbolikou, jež se váže k jedenáctému výročí kapely. Samotný počin spatřil světlo věta 11.11.2013. 

Při zmínění názvu kapely si každý vybaví jejich nejznámější singl Sexuální akrobat, který ovládl první místa ve většině československých chartů a stal se rádiovou hymnou roku 2005. Také stojí za zmíňku singly – Vážené dámy, Obyčejnej den, Rádiová či Emily. V roce 2008 navázali na svůj úspěch s jejich údajně nejlepší deskou Viva la Revolution .

Rybičky 48 koncertují kde se dá

Rybičky 48 občas mírně přecházejí pomyslnou hranici únosnosti. V jejich textech se objevují společensky neúnosná témata – drogy, alkohol, sex, apod. Proto člověk musí brát písně s mírnou nadsázkou. Rybičkám se naštěstí daří vnést do těžkých slov humornou světlou stránku.

I přes svoji hudební odchylku, nám Rybičky přinesou známe písně “tak trochu” jinak. Proto by se fanoušek kapely či příležitostný posluchač neměl události vyhnout. Stereotyp sobotní noci bude touto událostí zažehnán. Další zajímavé akce v Clubu Forum na vás čekají i v listopadu. 

Vstupné: 270 Kč 

Facebook stránka Club Forum.

Vstupenky jsou k dispozici na portálu Ticketstream.

Zdroj informací: Oliver Kratký

Více informací o událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a google + .

5/5 - (9 votes)

Komentáře

Leave a Reply