Partička nezklamala ani po třetí

Partička nezklamala ani po třetí

Partička v Domě Kultúry Mladá Boleslav nezklamala ani po třetí

V pondělí 27. listopadu do našeho města zavítala známá divadelní a televizní hra Partička. Všichni jsme se těšili, jaké hvězdné obsazení uvidíme. V osm hodin večer se setměl sál Kulturního domu a na scénu nastoupil televizní a reklamní režisér a herec Jakub Kohák, aby nám představil svůj tým. A kdo nás tento rok přijel navštívit? Nikdo jiný než Marian Čurko, Richard Genzer (Geňo), Michal Suchánek, Igor Chmela a Michal Novotný. Všechny známé herce uvítalo publikum velkým potleskem a s napětím čekalo, co si pro nás připravili.

Partička už potřetí v Mladé Boleslavi!

Partička nezklamala ani po třetí

Na pódium bylo zahráno sedm velice originálních a hodně vtipných her. Zapojil se každý. Témata her si mohli určovat sami diváci, čímž se natolik zapojili do dění celého představení, že doslova ztratili pojem o čase.

»» Kompletní FOTOGALERIE ««

První hrou byla Vánoční báseň. Do tého hry se zapojili všichni Richard, Igor, Michal, Jakub i Michal. Po dohrání této hry jsme si byli jistí, že celým představením nás provede smích a dobrá nálada. Druhou, hru dva v jednom, si zahráli společně Richard s Michalem N. a Igor s Michalem S. A jaké jiné téma mohlo být v Mladé Boleslavi než: mistr ve Škodovce mluví se svým zaměstnancem. V celé hře šlo o to, že dvojice musí vždy mluvit stejně a najednou, předvídat každé slovo toho druhého.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Třetí hrou byla reklamace, kterou všichni známe z televize. Dlouho publikum vymýšlelo co by se jen mohlo reklamovat. Padlo mnoho návrhů jako převodovka, zpětné zrcátko, kapesník či prasklou žárovku. Nakonec se všichni shodli na reklamaci náhrobního kamene, který šel reklamovat Igor k prodávajícímu Michalovi S.
Čtvrtá hra co by nikdy neřekl. Pojednávala o známých osobnostech, který by nikdy neřekli určitou větu. Opět se této hry zúčastnili všichni. Mluvilo se o osobnostech jako Leoš Mareš, Karel Gott, Tomáš Rosický nebo bordel mama.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Po čtvrté hře se Michal S stal překladatelem pro hluchoněmé, kdy překládal rozhovor o dispečinku taxi. Jako vždy nás Michal v této hře nezklamal.

A šestou hrou byla legendární Party, na kterou jsme se všichni těšili asi ze všeho nejvíce. Kdo myslíte že mohl hádat? No kdo jiný než ten nejlepší a tím byl Richard. Michal S si zahrál pumpičku/hustilku, Igor si perfektně zahrál dálniční známku a Michal N švihadlo. Dle očekávání, takto poslední hra byla nejvtipnější a nejlepší jako vždy.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Nakonec se s nám partička roztočila Muzikálem o Škodovce. Po muzikále se sálem linula vlna silného potlesku. Nikdo jsme se nechtěl roztočit, ale tak jako každá hra má vždy svůj konec, tak i Partička musela končit. Tak se budeme těšit zase za rok.

Více informací o nás a událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem facebooku a google +

4.5/5 - (22 votes)

Komentáře

One comment

Leave a Reply