Naštěkaná aneb 4 ženy v maloměstě

Naštěkaná aneb 4 ženy v maloměstě

Naštěkaná aneb 4 ženy v maloměstě je další z úspěšných her ženského divadelního souboru Nakafráno kterou uvedlo v jeden krásný podzimní večer Vzdělávací centrum Na Karmeli.

Vzdělávací centrum Na Karmeli
Vzdělávací centrum Na Karmeli

Velice úspěšný a vyhledávaný ženský divadelní soubor z Turnova představuje mnoho svých úspěšných divadelních her, které jsou zaměřeny většinou na představení s ženskou tématikou, téměř 11 let.

»» Kompletní FOTOGALERIE z akce ««

Jako například Božský řízek nebo Drůbeží nářez, shlédlo nespočet lidí. Proto jsme neváhali a nechali jsem si ujít komedii: „Naštěkáno aneb 4 ženy v maloměstě,“ režírovanou Janem „Baronem“ Markem.

Naštěkaná aneb 4 ženy v maloměstě

Před sedmou hodinou se začala zaplňovat krásná aula Na Karmeli. Všichni jsme byli nedočkaví, až se konečně zhasnou světla a na pódium nastoupí známe tváře: Kateřina Hofhansová, Michaela Kunetková, Alena Tomášová a Romana Zemenová.

Divadlo Naštěkaná aneb 4 ženy v maloměstě
V hlavních rolích se představili: Kateřina Hofhansová, Michaela Kunetková, Alena Tomášová a Romana Zemenová

Světla se zhasla a čtyři vkusně oblečené ženy nastoupily na jeviště. Hrála příjemná hudba a herečky se ujaly slova. Stačila první věta a celým divadlem se rozléhal smích.

Každá věta, každý okamžik se vykouzlil úsměv na každém, kdo v sálu seděl. Hra představovala 4 ženy různého věku a různých názorů na život.

Vdaná žena unavená manželstvím, těhotná žena plná optimismu, svobodná žena hledající pravého muže a krásná mladá žena hledající lásku.

Děj se linul osudy všech těchto žen, vyjadřoval jejich sny a touhy, které chtěli ve svém životě naplnit. Každý, kdo seděl v sále se nalezl určitě minimálně v jedné pasáži této promyšlené hře. Ačkoliv hra pojednávala o ženských záležitostech i muži se nechali strhnout celým příběhem.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

První žena, která toužila po pravém muži, byla obyčejná žena středního věku, která měla obrovskou smůlu na muže. Možná to je tím, že s každým, s kým se setkala hned skončila v posteli. Druhou její neřestí byly dortíky. Stále si hlídala svojí postavu a chtěla změnit přístup k mužům. A co myslíte? Povede se jí to?

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Ve své podstatě, stejně jako my všichni v životě hledáme svojí největší lásku, i v této hře vystihlo toto téma do největšího detailu. A to vtipnou a střídmou formou. Autorkami hry Naštěkaná aneb 4 ženy z maloměsta jsou: Kateřina (Doubravová) Hofhansová, Gabriela (Šťastná) Holbová, Alena Tomášová a Romana Zemenová.

Foto: Dominik „Eldorado“ Horvath

Hra „Naštěkaná“ byla poprvé zveřejněna v roce 2009. A můžeme jen pevně doufat, že budeme mít možnost ji znovu shlédnout. Protože pokud máte nějaké chmury na duši, věřte mi, že díky těmto výborným herečkám a všem jejich hrám, se brzo rozplynou.

Více informací o nás a událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a google +

4/5 - (24 votes)

Komentáře

Leave a Reply