Ben Cristovao

Ben Cristovao se opět vrací do Clubu Forum

Posted by

Ben Cristovao vystoupí v LIVE verzi 21.října v Clubu Forum

Club Forum si na měsíc říjen připravil pořádnou porci různorodých akcí. Housové události se tentokrát prostřídají i s živými vystoupeními. Prvním koncertním velikánem bude Ben Cristovao a jeho LIVE verze 21.října. Konec měsíce pak završí veleakce Halloween spolu s koncertem Rybiček 48.

Ben CristovaoBen Cristovao je znám především dnešní generací mladých. Do širšího povědomí se dostal již v roce 2009, kdy se zúčastnil Česko Slovenské Superstar. Jako jeden z mála dokázal i po soutěži nalézt uplatnění v hudebním světě.

Což například vyústilo v předskokanství  na koncertech rappera Pitbull či s elektro-popovou kapelou Far East Movement.

Cristovaovu hudební kariéru odstartoval debut Definitely Different, který utkvěl v paměti posluchačům díky písním Give Me Some More či Put It On Me.

U druhé desky Benny Cristo přesedlal z angličtiny na mateřskou češtinu. I tentokrát svoji fanouškovskou základnu oslovil hned několika hity – Chci a Na zdraví.

Ben Cristovao míří do Boleslavského Clubu Forum

Ben Cristovao se dočkal velkého českého úspěchu až v roce 2013 se svým videoklipem Bomby, jež byl nominován v kategorii videoklip na Českého slavíka. Třetím a zároveň posledním počinem je Made in Czechoslovakia. Deska mnoha tváří, směrů a pohledů na soudobou společnost. Nejznámější song Sweet Chilli se na několik měsíců uhnízdil na předních příčkách většiny českých rádii.

Ben  si s názvy písniček moc hlavu neláme. Nepřikládá jim takovou důležitost jako samotnému textu. Proto není divu, že se v jeho albech setkáme s názvy jako Postel, Tělo, Moje, apod. Jednoznačné názvy jsou přesným kalkulem, jak zapůsobit na mladé publikum. V současnosti dominuje se singlem PENNY, který má na kontě přes milion shlédnutí na Youtube.

Vstupné: předprodej 230 Kč, na místě 280 Kč 

Facebook stránka Club Forum.

Vstupenky jsou k dispozici v Čedoku, v Buvol shopu nebo na portálu Ticketstream.

Více informací o událostech v Mladé Boleslavi naleznete na našem  facebooku a googlu + .

5/5 - (8 votes)

Komentáře

Leave a Reply